Odstranění masového zneužívání veřejných funkcí soudců a státních zástupců v ČR

Autor: Dr. Marta Chovancová <m.chovanco@seznam.cz>, TĂ©ma: Protiprávnosti a nechutnosti v ČR, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 27. 06. 2008

Odstranění masového zneužívání veřejných funkcí soudců a státních zástupců v ČR zločinně spolčených a organizovaných jako „soukromé justiční mafie“, které dovedou zařídit i nemožné, a nepodléhají žádné kontrole.

Paní a pan

Dr. E. Wagnerová, Dr. Lastovecká, Dr. Židlická, Dr. Janů, Dr. Formánková, Dr. P. Rychetský, Dr. Holländer, Dr. Duchoň, Dr. Mucha, Dr. Nykodým, Dr. Výborný, Dr. Balík, Dr. Kůrka, Dr. Güttler, Dr. Musil

Ústavní soud

Joštova 8

660 83 Brno 2 19.06.2008

Odstranění masového zneužívání veřejných funkcí soudců a státních zástupců v ČR zločinně spolčených a organizovaných jako „soukromé justiční mafie“, které dovedou zařídit i nemožné, a nepodléhají žádné kontrole.

Mgr. Marie Benešová má pravdu, když tvrdí, že v ČR existují justiční mafie a bratrstva, které dovedou zařídit i nemožné.

Konkrétních soudci a konkrétní státní zástupci své státem placené veřejné funkce zneužívají k prosazování zvůle „soukromé justiční mafie“, jejíž členové, jako pracovníci justičních složek v ČR, se fakticky stali absolutně nikým nekontrolovanými zaměstnanci v ČR, nikomu neodpovědnými a trestně nestíhatelnými ( i v případě spáchaných úmyslných trestných činů).

Podle článku 80 odst. 2 Ústavy ČR postavení a působnost státního zastupitelství stanoví zákon.Tedy nikoliv podzákonné normy jako jsou vyhlášky Ministerstva spravedlnosti ČR k provedení zákona o státním zastupitelství či dokonce pochybný pokyn NSZ ČR č. 12/2003, který jako protiústavní vymyslela Mgr. Marie Benešová. Uvedené podzákonné normy jsou v ČR protiústavní.

V ČR doposud neexistují k zákonům prováděcí zákony, jako např. v BRD. Pochybné podzákonné normy jsou nadřazovány nad zákon.

Mafiánské praktiky v masovém měřítku konkrétních soudců a konkrétních státních zástupců v ČR umožňuje i to, že v českém trestním zákoně, který byl dokonce cca 50 x novelizován, není dodnes zakotven trestný čin, jako je například zakotven v německém trestním zákoně v § 331 odstavce dva STGB, kde je zákonem stanoveno: „Soudce nebo rozhodce, který požaduje nějakou výhodu nebo od jiné třetí osoby si nechá slíbit nebo přijme protiplnění za účelem ovlivnění jeho soudcovského rozhodnutí bude potrestán odnětím svobody až na pět let nebo peněžitým trestem“.

Tuto skutkovou podstatu trestného činu je zásadně nutné a nevyhnutelné doplnit do českého trestního zákona, aby se zabránilo rozšiřování děsivé korupce a politickému a jinému ovlivňování soudců a státních zástupců v České republice, kteří si dělají libovolně co chtějí, a v placené pracovní době, která má podle Ústavy sloužit ke tvorbě spravedlivých rozhodnutí ( konkrétní soudci a konkrétní státní zástupci) páchají trestné činy. Jednotlivá jména mohou být kdykoliv uvedena.

Státní zastupitelství v ČR se stala místy koordinovaného organizovaného zločinu.

Na organizovaný zločin jsou napojeny oddělení MS ČR personální, dohledu a odškodňování.

Dr. M. Chovancová, LL.M.

Rozdělovník: ČTK, ČT, MF Dnes,

PS ČR, Senát ČR, zahraniční média