Austrálie už má dost multikultury a muslimů

Autor: BazMyslik <bazmyslik@napismi.cz>, TĂ©ma: Aktualně z Evropské Unie, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 11. 04. 2009

Celý svět potřebuje takového vůdce jakým je Kevin Rudd, ne pomatené evropské pseudo-humanisty, pseudo-ochránce lidských práv a překabátěné komunisty!

Austrálie už má dost multikultury

Rázná řeč australského premiera Kevina Rudda na adresu muslimů

http://www.atllanka.net:80/index.php?text=454-australie-uz-ma-dost-multikultury

 

Celý svět potřebuje takového vůdce jakým je Kevin Rudd, ne pomatené evropské pseudo-humanisty, pseudo-ochránce lidských práv a překabátěné komunisty! 

Předseda vlády Kevin Rudd- Austrálie:

Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli ve středu vyzváni, aby opustili Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky. 

Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením, že podporoval  špionážní agentury ve sledování národních mešit. Cituji: 

„Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa u toho,  zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na  Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.“ 

Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk! 

Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás Bůh obtěžuje, navrhuji vám, aby jste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury. 

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití. 

Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života  dáme vám veškerou příležitost k tomu, aby jste toto  všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, aby jste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“ 

Možná, že pokud mezi sebou tohle rozšíříme, najdeme i my odvahu  začít mluvit a vyslovit tu samou pravdu.