Zločinci v talárech už i u Ústavního soudu České republiky!

Autor: Jan Šinágl <jan.sinagl@freesurf.ch>, TĂ©ma: Aktuálně došlo poštou, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 11. 05. 2010

Ještě k zesnulému ombudsmanovi JUDr. Otakaru Motejlovi: Zabil na křižovatce člověka na kterou vjel na červenou!

Zločinci v talárech už i u Ústavního soudu České republiky!

Dnešní TK v Senátu byla alarmující pro stav demokracie v naší zemi. Byly pozvány média, politické strany a jejich vedoucí představitelé. Z těch co slíbili se nedostavili žádní. Z médií pouze ČTK, TV iDNES a WEBVIZE. Dalo se to očekávat. Neúčast „politiků“ a veřejnoprávních médií je jen potvrzením stavu naší země, která se stále více blíží bezvládí a anarchii, kde nikdo nenese za nic odpovědnost!

K přečtení doporučuji: Mandátní smlouvu mezi JUDr. Zdeňkem Altnerem a Milošem Zemanem ze dne 2.5.1997, Dopis Jiřího Paroubka JUDr. Zdeňkovi Hájkovi ze dne 7.3.2007, Protokol z jednání Ústavního soudu ze dne 11.11.2009, Místopřísežné prohlášení ze dne 11.11.2009 a hrůzostrašné čtení zločinného Nálezu Ústavního soudu ze dne 11.11.2009 !!!

Záznam celé TK v Senátu - http://www.pecina.cz/files/Sinagl/TK-Senat-Altner-100510.WMA Rozhovor JUDr. Jaroslava Čapka - http://www.pecina.cz/files/Sinagl/TK-Senat-Altner-iDNES-100510.WMA - se vstupy JUDr. Zdeňka Altnera, pro TV iDNES s redaktorem Kopeckým. Švýcarský host Franz Josef Rump, statutární zástupce H – Holding a.s. se nestačil divit a nechápal, jak je něco takového vůbec možné. Po čase jsem si procvičil švýcarskou němčinu…

Ještě k zesnulému ombudsmanovi JUDr. Otakaru Motejlovi: Zabil na křižovatce člověka na kterou vjel na červenou! Za totality neexistoval  případ, kdy by řidič, který přejel a zabil člověka na červenou a dostal jen podmínku. Za to byl zásadně nepodmíněný trest. Zařídit něco jiného dokázala pouze StB. Pokud se podobného zločinu dopustil nějaký „papaláš“, dokázala to zakamuflovat policie, ale pokud už došlo k obžalobě a soudu, došlo i k potrestání. Jistě odvedl i kus potřebné práce, ale takovému člověku vystrojovat státní pohřeb? Je smutné, že se ho zúčastní špičky našeho politického a kulturního života. Toto vše většina z nich ví, přesto zazní nepochybně krásná slova o velkém člověku, jeho moudrosti, skvělém charakteru odvaze atd. Dobře si je pamatujme – nemají o nic lepší charakter než měl zesnulý ombudsman. Ostatně k jeho žákům patřil i advokát JUDr. Tomáš Sokol, který v dnešním tisku překypuje chválou a uznáním práce svého učitele…?!

Ať žije pokrytectví, „klídek a smrádeček“, hlavně když to sype, kdopak by se zabýval nějakou pravdou a skutečným mravními hodnotami, že…?!

Na 17. května v 10:00 hodin, si mne pozvala Přestupková komise města Hořovice na projednávání trestního oznámení zpěvačky Heleny Vondráčkové na moji osobu. Samozřejmě jsem požádal o projednávání za účasti veřejnosti. Kupodivu PK moji žádost zamítla. Nemám co tajit – že by měla co tajit paní Vondráčková…?!

Jan Šinágl, 10.dubna 2010