phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně ze Štrasburku

* Utajená spravedlnost

Vydáno dne 20. 01. 2004 (1940 přečtení)

Utajená spravedlnost - Ing. Jan Roub

U T A J E N Á S P R A V E D L N O S T

U T A J E N Á S P R A V E D L N O S T

================================

Jsem občan ČR, který je orgány veřejné moci ČR perzekuován za vymáhání základních lidských práv. Byl jsem svévolně vazebně vězněn téměř rok, soudní znalci na objednávku orgánů veřejné moci diagnostikovali mé osobě řadu závažných duševních chorob, aniž by mne byť jen koutkem oka kdy zahlédli.

Podal jsem tedy na porušování základních lidských práv stížnost k Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Záhy jsem obdržel dopis, ve kterém tajemník sekretariátu Evropského soudu, pan T.L.Early sděluje, že moje stížnost byla Výborem soudců (V. Butkevych, L.Loucaides, W. Thomassen) prohlášena za nepřijatelnou, protože „ ..stížnost nezakládá zdání, že by došlo k porušení práv...“

Navštívil jsem tedy Evropský soud a chtěl jsem nahlédnout do spisu. Nikdo se však se mnou nebavil, byl jsem z budovy soudu vykázán vrátným. Pan Early čas na podání vysvětlení pochopitelně neměl.

Na moji druhou návštěvu pan Early si čas nenašel také, ač jsem byl řádně, písemnou formou ohlášen a o pohovor jsem požádal včas.

Na moji třetí návštěvu /vždy po cca 1.200 km/ si pan Early našel pár minut, ačkoli jsem měl cca 10 min. zpoždění. Dozvěděl jsem se, že moje stížnost byla řešena postupem dle tajných vnitřních instrukcí Soudu, podle nichž je Usnesení o nepřijatelnosti stížnosti vůči štěžovateli tajné, zpráva soudce zpravodaje taktéž. Nemohu být seznámen ani s obsahem těchto „vnitřních instrukcí Soudu“, neb tyto jsou tajné taktéž. Kdo a kdy rozhodl o těchto vnitřních instrukcí Soudu je tajné tak, že toto neví ani sám pan Early.

Resumé : Evropská instituce, jež byla zřízena Radou Evropy za účelem účinné ochrany základních lidských práv a svobod občanů Evropy, své poslání spravedlnosti před poškozenými utajila totálně, absolutně.

Ještěže my, perzekuovaní a i jinak poškozovaní občané zvůlí bolševických úředníčků, StBáčků, kteří po r.1990 zaujali v systému veřejné moci v ČR klíčová místa, máme k dispozici alespoň neutajenou adresu Evropského Soudu pro lidská práva. Co bychom si jinak pak počali ??!!

Ing. Jan Roub

autor je publicista, volný novinář[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Tiskové odd. | Počet komentářů: 101 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: WEB

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.