phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně ze Štrasburku

* Nové pokyny pro stěžovatele z 10. 02. 2004

Vydáno dne 10. 02. 2004 (4585 přečtení)

Datum termínu naší příští inspekce je 05. 03. 2004. Naši nepřátelé v této věci již dnes nejsou tak silní, abychom před nimi museli konspirovat i datum naší příští cesty. Naopak, ať z nás mají paní Hubálkové, Markové a jim podobné pupínky co nejdéle předem.

Pokyny Štrasburského výboru pro stěžovatele

V možnostech ECHR je připravit k nahlédnutí velký počet spisů, ale na malém stole ve vstupní dvoraně ECHR může do spisů současně nahlížet pouze pět lidí. Toho, bohužel, zneužívají české úřednice, snažící se minimalizovat počet stěžovatelů, kteří se chtějí osobně přesvědčit, zda je či není pravdivá informace pana T.L. Earlyho o tom, že jejich stížnost byla prohlášena za nepřijatelnou. České úřednice, zejména pak jistá paní I. Marková, požadovaný termín prohlídky spisů potvrdí jen pěti stěžovatelům a ostatním vnucují termíny jiné. K tomu ještě I. Marková stěžovatele nepravdivě informuje tím, že jim jsou přístupné pouze ty dokumenty, které oni předložili ECHR, a jejich korespondence s ECHR. Rozdělením stěžovatelů na menší skupinky a jejich zmatením se totiž zvyšují šance těchto úřednic na ututlání blížícího se skandálu.

Máte nejméně tyto tři možnosti: buď si provést inspekci spisu sami osobně, anebo sami osobně za naší přítomnosti a s naší spoluprací, anebo si nechat provést inspekci vašeho spisu od nás. Žádáme Vás, abyste si Vaši vlastní návštěvu sjednávali v jiném termínu, než bude naše příští inspekce.

Přejete-li si provést inspekci spisu sami osobně za naší přítomnosti a s naší spoluprací, anebo si nechat provést inspekci Vašeho spisu od nás, a do naší příští inspekce zbývá méně než 14 dnů, počkejte si až na příští termín. Naše inspekce budeme opakovat vždy v intervalu 1 až 2 měsíců.

Zbývá-li do naší příští inspekce více než 14 dnů a Vy se chcete naší cesty zúčastnit, abyste si spis o Vaší stížnosti vedený u ECHR prohlédli osobně nebo si přejete abychom provedli inspekci spisu Vaší stížnosti, vyplňte správné údaje do plné moci. Vyplňte Vaše jméno a Vaši přesnou adresu, na našich webových stránkách si u termínu naší příští inspekce vyberte toho, komu plnou moc udělíte, a doplňte jeho jméno a jeho přesnou adresu. Vyplňte místo a datum udělení plné moci. Plnou moc podepište.

Naskenujte vyplněnou a podepsanou plnou moc a dopis, kterým Vám ECHR odepsal, že Vaše stížnost byla prohlášena za nepřijatelnou. Tyto dva dokumenty nám pošlete jako soubor(y) .jpg na naši adresu: strasbourg.committee@volny.cz nebo pech@strasbourg-committee.org. Pokud nemáte možnost připojit se na internet, pořiďte kopii dopisu od ECHR, přiložte plnou moc a vše pošlete doporučeně na naši adresu ŠTRASBURSKÝ VÝBOR, Barrandova 16, 326 00 Plzeň.

Jakmile od Vás oba dokumenty obdržíme, okamžitě požádáme ECHR, aby Vašemu zmocněnci umožnil prohlídku spisu o Vaší stížnosti v termínu naší příští inspekce. Váš zmocněnec pak plnou moc podepíše a předloží ve Štrasburku úředníkům ECHR.

Spis bude předložen Vašemu zmocněnci, který sám, anebo spolu s Vámi, spis o Vaší stížnosti prohlédne. Dokumenty, které ve spisu nalezne, sepíše do našeho protokolu a na tomto protokolu mu úředník ECHR podpisem potvrdí, že předložený spis je kompletní. Váš zmocněnec, anebo Vy sám, si pak můžete nechat zdarma vyhotovit kopie kteréhokoliv dokumentu, který je spisu založený. My máme vždy zájem nejméně o kopie dokumentu, kterým předseda ECHR přidělil stížnost sekci, která stížnost vyřizuje, dokumentu, kterým předseda té sekce přidělil stížnost některému soudci jako zpravodaji, zprávy tohoto soudce zpravodaje a samozřejmě rozhodnutí výboru o nepřijatelnosti, protože dle článku 45, odst. 1, Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod, „Rozsudky a rozhodnutí o přijatelnosti nebo nepřijatelnosti stížnosti musí být zdůvodněny.“ Zatím jsme ale v žádném spisu některý z těchto dokumentů nenašli.

O výsledku naší inspekce Vás budeme informovat e-mailem případně písemně. Nebudou-li dokumenty ve spisu, podáme příslušný podnět jak Soudu tak Radě Evropy, aby stížnost byla řádně projednána. Průběh projednávání stížnosti budeme průběžně neustále sledovat a bude-li třeba, budeme u Soudu i u orgánů Rady Evropy opakovaně intervenovat za její projednání.

Podle našich finančních možností Vás požádáme, abyste se podíleli spravedlivým dílem na cestovních nákladech našich členů a podporovatelů, kteří pro nás zajišťují dopravu.

V Plzni dne 10. února 2004

Dalibor Pech, mluvčí. Kontakt: Benešova 347, 330 23 Nýřany.
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Tiskové odd. | Počet komentářů: 142 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: WEB

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.