phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně ze Štrasburku

* Radek Houf a nová iniciativa

Vydáno dne 03. 05. 2004 (2616 přečtení)

Vážení stěžovatelé. Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům. Myslím si, že žádná šance by neměla být vynechána a že je potřebné dosavadní poznatky ze soudu ve Štrasburku nejen zúročit, ale dále rozvinout a rozšířit. Není jich málo a důkazů o špatné práci u ESPL je již relativně hodně ...

V sekci Download je v textu zmiňovaný dotazník ke stažení! Vyplněné zasílejte na e-mail Radka Houfa a v kopii na e-mail administratora k archivaci.

Vážení,

obracím se na Vás s nabídkou, chcete-li se zapojit do tak trochu nové iniciativy ve věci nápravy situace u ECHR ve Štrasburku.

Úvodem pár slov: Domníval jsem se, že iniciativa ŠV povede ke sjednocení sil stěžovatelů a bude to zárukou snažšího a rychlejšího postupu. Podle mého názoru ŠV po dosti dlouhé době žádné výsledky nemá. Sdružení je založena na jakési platformě, připomínající politickou stranu. Vůdčí osoby řídí, obecenstvo tleská a souhlasně pokyvuje. Veškeré návrhy a náměty jsou odsouzeny k nezájmu. Toto je i důvodem, proč všechny politické strany ustrnou a umrtví se do nicoty. Domluvil jsem s redaktorkou rozhlasu několikadílné natáčení o podvodech u ECHR. Pan Pech přislíbil také účast. Pana Berku jsekm požádal o rozeslání mého improvizovaného dotazníku, aby redaktorka měla alespoň nejzákladnější informace o stížnosti a zkušenostech u ECHR. Pan Berka slíbil, nerozeslal, přesto lživě sdělil že rozeslal a po přislíbení před redaktorkou, že pošle opět neposlal. Je to pro mne nepochopitelná CENZURA potřebných podkladů a informací.

Minulý týden se konalo natáčení provní části o ECHR - pan Berka nepřišel, pan Fiala nepřišel, pan Pech nepřišel..... Protože na ně čekala i redaktorka, volal jsem panu Pechovi, kde jsou. Pan Pech mi sdělil, že neví, proč by se měl účasnit, že nevidí žádný důvod. Že nemá zájem být pouze do počtu!!! Já jsem oslovil pana Pecha s nabídlou natáčení a ostatní nikoliv jako BOHY, ale jako stěžovatele, kdy každý má nějakou dílčí zkušenost, kterou má jedinečnou příležitost zveřejnit v rozsáhlém vysílání! Opět jsem si potvrdil, že v Česku s čechůnama je lépe bojovat za právo na vlastní pěst a nikoho nespoléhat! Mám tak totiž lepší výsledky.

Koneckonců i úřední mafie dobře počítá s neschopností nespokojenců. Paní redaktorka byla právem šokována, že stěžovatelé nejsou schopni se sjednotit a podřídit své aĺa odeesácké manýry a ješitnost obecnému zájmu. To mne vede k poslednímu pokusu vyselektovat mezi stěžovateli slušňáky a jednat!

 1. Z tohoto důvodu opět rozesílám dotazník se základními údaj o stěžovatelích. Kdo jej nechce vyplnit má jistě svůj důvod. O tyto stěžovatele myslím nemá smysl usilovat při spolupráci.

 2. Nemám spojení na více stěžovatelů, uznáte-li to za vhodné, rozešlete dotazník dále a vyplněný vraťte. Máte-li nějaké pikantnosti ohledně ECHR, stručně je zmiňte. Chcete-li se zúčastnit dalšího natáčení, uveďte to na konec dotazníku a co nejdříve vraťte. Další natáčení bude za cca 10 dní. Zmiňte se o čem by jste mohli mluvit. Pořad bude koncopován tak, že se pokud možno probere celá problematika ECHR od počátku do konce. Od vyplnění dotazníku, přes úděsné zkušenosti stěžovatelů až po návrh řešení. Vtip je v tom, že celek se rozebere na dílčí části a každá část bude přidělena tomu, kdo má konkrétní zkušenost nebo pikantní příhodu.

 3. Poznamenejte si na mně novou e-mailovou adresu: HOUFRADEK@VOLNY.CZ. Posílejte i na starou HOUF@SEZNAM.CZ – Radek Houf a Jarmila Houfová. Tel.číslo - 241442174. To uvádím, protože moje E-mailová pošta je cenzurována a dostává se ke mně zlomek zpráv, které bych měl obdržet. Sám se do svých e-milů velmi často nemohu dostat. Jakmile si zařídím novou adresu, okamžitě přestává během krátké doby fungovat.

 4. Hned po rozhlasovém natáčení jsem se v krožku sešli, bychom vytvořili SKUPINU PRACUJÍCÍCH STĚŽOVATELŮ. Vše na velmi jednoduchém principu.

  a) Kdo nevyplní základní dotazník je nevěrohodný.

  b) Dohodli jsme se velmi snadno na konkrétním cíli u ECHR v konkrétním čase.

  c) Navrhli jsem dílčí úkoly ty si rozebrali a stanovili termín splnění. Navzájem máme přístup k výsledků.

  d) Nikdo není "ješitným velitelem" - skupinu táhne cíl. Kdo nepracuje nebo úkol nesplní, odpadne od skupiny a bude nahrazen jiným (čumilové a kariéristi odpadají) - skupina tedy nestojí ani nepadá na jednotlivci a na bázi jakési politické strany.

S pozdravem Radek Houf


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 34 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: WEB

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.