phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně došlo poštou

* Uštvali jej k smrti, a to doslova.

Vydáno dne 25. 09. 2005 (5772 přečtení)

25. září 2005 - dnes v noci skonal MUDr. Jan Chmelař ve věku 54 let.

25. září 2005. Jan Šinágl. Dnes v noci skonal MUDr. Jan Chmelař ve věku 54 let. Nebude již tak moci svědčit proti představitelům Úřadu pro vyšetřování a Státnímu zastupitelství, kteří jsou zodpovědni za komplot vůči Vladimíru Hučínovi.

Měl narůstající potíže jen proto, že pomáhal Vladimíru Hučínovi. Na jeho smrti mají nesmazatelný podíl šéf inspekce BIS plk. JUDr. Jan Panaš, soudce Mgr. Michal Jelínek, státní zástupkyně JUDr. Lenka Šromová a JUDr. Jana Staňková, které se na jeho zdravotním stavu podepsali nesmyslným čtyřletým vláčením po soudech ohledně „zneužití“ nemocenských dávek ve výši 7.600 Kč, kdy několik zinscenovaných soudních jednání muselo daňové poplatníky stát několik stovek tisíc Kč!

Tento soudní spor byl ukončen až KS Olomouc rozhodnutím ze dne 14. září 2005, kdy „zneužití“ nemocenských dávek Vladimírem Hučínem a MUDr. Janem Chmelařem se prokázalo jako nedůvodné a vykonstruované výše uvedenými intrikány ze státních služeb. Čest památce MUDr. Jana Chmelaře.

25. září 2005. Spolek Šalamoun - John Bok

Takto si dr. Chmelaře budeme vždy pamatovat, konečně satisfakce, čtrnáct dní před smrti jej konečně zbavili obvinění, byl souzen a odsouzen za slušnost. Musel se bránit, ač mírumilovný človek. Uštvali jej k smrti, a to doslova. Zůstane navždy živou výčitkou ve svědomí aktérů této hnusné štvanice a pohůňku / post / bolševické justice.

Čest jeho památce.

Za úmrtí MUDr. Jana Chmelaře volám k odpovědnosti všechny vyšetřovací a justiční orgány, podílející se na kauze Hučín a spol. - v jejíž souvislosti byl dr. Chmelař vyslýchán a postaven před zbolševizované soudy všech instancí v ČR, zvláště před senát Okr. soudu v Přerově. Největší odpovědnost však nese na svých bedrech Okr. státní zástupkyně Jana Staňková, která podávala neustále svá odvolání na rozsudky OS Přerov a KS Olomouc a Ostrava, příp. VS Olomouc v uvedené kauze.

Byl jsem osobně účasten převážné většiny hlavních i odvolacích líčení, na nichž figuroval jako svědek obžaloby pan doktor Chmelař - a na vlastní oči jsem viděl, jak musel velmi těžce snášet (i jako lékař-internista) trýzně účelově řízených soudních „monstrprocesů“, dehonestujících kolegu Vladimíra Hučína i jeho zároveň. Byl jsem svědkem jeho depresivních duševních stavů, když byl volán předsedou senátu Mgr. Jelínkem a OSZ Staňkovou k výpovědím ve věci, aniž by byl jakkoliv ve vině ! Viděl jsem zsinalou tvář Jany Staňkové, pronášející uměle vykonstruovaná obvinění na oba zmiňované aktéry - která t.č. soudy vyšších instancí prokázaly za zcela nedůvodné - a oba obvinění byli již zproštěni viny … ! Ale za jakou cenu ? - Paní dr. Staňková a magistře Jelínku, rukou společnou a nerozdílnou jste morálně odpovědni za smrt člověka, který - ve svých padesáti čtyřech letech měl ještě vracet zdraví svým pacientům, léčit je z jejich nemocí a neduhů, ale zemřel přímo, či nepřímo vaší vinou !

Nebudete-li - v důsledku těchto zavinění odsouzeni vaším stavovským soudem, pak věřte, že Boží mlýny melou pomalu, ale jistě --- že jednou stanete před tváří Boží a budete se za všechna provinění, která jste spáchali a spácháte-li další - zodpovídat Nejvyššímu soudci (ať jste, či nejste věřícími v Nejmilosrdnějšího Pána a Boha!).

Žádám příslušné orgány státní moci, aby všechna fakta, souvisící se smrtí pana doktora Chmelaře, posoudili a vyvodili z nich patřičné důsledky !!!

František Cigánek - s mandátem přísedícího soudce KS Ostrava se sídlem v Olomouci do února roku 2006, v.r.

V Přerově dne 25. září L.P. 2005

Foto z 14. 09. 2005:

1. V průběhu soudu o nemocenské dávky OS Olomouc. 2. Vynesen osvobozující rozsudek OS Olomouc.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 245 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK E-MAIL

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.