phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně došlo poštou

* PROHLÁŠENÍ RODINY JANA ANTONÍNA BATI

Vydáno dne 30. 09. 2005 (2222 přečtení)

K aktivitě Tomáše J. Bati ve věci rehabilitace Jana A. Bati

PROHLÁŠENÍ RODINY JANA ANTONÍNA BATI

K aktivitě Tomáše J. Bati ve věci rehabilitace Jana A. Bati

My, jediné dosud žijící dcery dr. h. c. Jana Antonína Bati dole podepsané, upozorňujeme veřejnost a úřady České republiky, že pan Tomáš Jan Baťa nedrží žádné zplnomocnění ani autorizaci od žádné z nás pro jakoukoliv činnost u úřadů civilních nebo spravedlnostních na českém území, za jakýmkoliv účelem jím vysloveným, i když se jeví být ve prospěch nebo dobro našeho otce.

Upozorňujeme, že během uplynulých šedesáti let pan Tomáš a různé jiné osoby s ním spojené nebo spolčené se chovali právě naopak, čili použili všechny možné způsoby neprávně vydobyté a následně jim dané k dispozici a celou svou zlovolnou tvořivost, ekonomickou a finanční moc, nepoctivým způsobem získanou, aby napadli poctivé jméno, čest, dějiny a výsledky práce a práva dr. Jana Antonína Bati. Ještě navíc ho dohnali až k smrti užívajíce potupy, procesy, pronásledování, difamaci a jiné skutky, které mu podlomily zdraví a přivedly ho ku předčasné a nespravedlivé smrti.

Všechny údaje a informace vypsané v knize dr. Miroslava Ivanova „Sága o životě a smrti Jana Antonína bati a jeho bratra Tomáše“ a další vysvětlení, vydaná v knize „Dovětek“ a také filmový dokument „Vznik a pád království ševců“ odvysílaný na České televizi jasně ukazují skrze doklady tam uvedené a v našem držení, že celé obludné pronásledování, kterému byl Jan Baťa podroben, bylo z iniciativy, se souhlasem a aktivní účastí pana Tomáše Jana Bati. Bude-li mít někdo zájem prohlédnout si website Baťovy světové organizace na internetu, přesvědčí se, že jméno Jana Bati bylo bezohledně smazáno z jejích dějin.

Došly jsme tedy k názoru, že jediný motiv, když se vyjadřuje nebo pokouší se o nějakou činnost, která vypadá, že je ve prospěch Jana Bati nebo pro jeho rehabilitaci, je pouze osobní marketing, aby získal nějaké výhody, což bylo jeho neustálé chování během posledních šedesáti let.

Má-li případně pan Tomáš Jan Baťa na sklonku svého života nějaké problémy se svým svědomím následkem postojů, které zaujal, aby dosáhl své neospravedlnitelné cíle a pro nedomyslitelné následky, které způsobil Janu Baťovi, jeho památce a jeho potomkům, vše co mu můžeme navrhnout a vše co bychom snad mohly přijmout je aby nás vyhledal, odvolal všechny své nehorázné činy a veřejně se omluvil za následky, které rodině způsobil. Potom a teprve potom bychom mohly myslet na nějakou účast na rehabilitaci čestného a poctivého jména Jana Antonína Bati, našeho oplakávaného otce.

Edita Batová de Oliveira

Jena Batova Mitrovic

11. září 2005, Brazílie


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 98 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.