phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně ze Štrasburku

* Myslíte si, že u Evropského soudu pro lidská práva pochodíte? (1)

Vydáno dne 02. 12. 2005 (3218 přečtení)

Vážení stěžovatelé u Evropského soudu pro lidská práva ani omylem! I tam jsou pod vlivem našich zkorumpovaných politiků a velmi ochotně přijímají jejich lži! Měsíce a roky neřeší předložená jasná fakta a důkazy o tom, že tento soud nenapravuje pro občany ČR žádná jejich práva, kterých se nemohou dovolat v ČR!

Vazeni stezovatele u Evropskeho soudu pro lidska prava,

ve skryte kopii teto zpravy si vas dovolujeme informovat o tom, ze jsme v lednu letosniho roku seznamili se skutecnosti, ze cesti urednici soudu ve Strasburku nakladaji se stiznostmi v hrubem rozporu s Umluvou a Jednacim radem soudu, pocez se k jeho soudcum dostava jen zlomek procenta z nich, vsechny poslance Parlamentniho shromazdeni Rady Evropy v politicke frakci EDG. Jeji clen, francouzsky poslanec Michel Hunault, ktery je zaroven clenem Vyboru pro pravni otazky a lidska prava PS RE, prohlasil, ze jsme prednesli velmi zavazna obvineni, ktera musi RE prosetrit a pokud se potvrdi, musi prijmout nalezita opatreni. Slibil nam, ze pro to ucini vse, co muze.

Behem roku jsme ale zjistili, ze nase odhaleni je asi politickym problemem. Ve frakci EDG totiz zasedaji vsichni poslanci ODS pri PS RE (napr. Benes a Nemcova), kteri se nas pri nasich misich ve Strasburku nejenze nikdy neujali, aby nam pomohli, ale na chodbach Palace Evropy se setkani s nami vyhybali. Jejich francouzsky kolega Hunault se nepresvedcil o tom, ze stiznosti z CR nejsou prekladany do jednacich jazyku ESLP (A, F) a ze ani u jedine stiznosti, o niz stezovatel obdrzel uredni informaci, ze byla prohlasena za neprijatelnou, neni o tom zduvodnene rozhodnuti. Pan Hunault, misto toho, aby se hned presvedcil o pravdivosti nasich tvrzeni v budove ESLP ve Strasburku vzdalene 150 m od Palace Evropy, nam po temer jednom roce pouze nabidnul dvouhodinovou schuzku v Praze. Zde mu ale nemuzeme, nez pouze znovu prednest to, co jiz od nás slysel a videl v lednu ve Strasburku. Pan Hunault nam v lednu slibil, ze nase obvineni navrhne jako bod jednani Vyboru pro pravni otazky a lidska prava PS RE. Tesne pred jeho prijezdem do Prahy koncem listopadu jsme si ale znovu overili, ze pan Hunault Vyboru zadny takovy podnet obsahujici nase obvineni stale jeste nepodal.

Protoze pan Hunault hluboce zklamal nase nadeje, ktere jsme v neho vlozili, nesetkali jsme se s nim, ale pouze jsme mu do Poslanecke snemovny v Praze dorucili prilozeny dopis. Strasbursky Vybor s panem Hunaultem jiz jednat nebude, a o jeho chovani bude informovat frakci EDG, Vybor pro pravni otazky PS RE a prostrednictvim tisku i volice v obvodu Loire Atlantique, kde byl zvolen poslancem francouzskeho Narodniho shromazdeni.

Strasbursky Vybor pripravuje pro dalsi jednani s predstaviteli Rady Evropy v lednu 2006 zcela novy vyjednavaci tym, ktery bude jednat s predstaviteli s vetsim vlivem na rozhodovani organu RE. Novy tym bude klast vetsi duraz na oficialni vysledky a jejich verejnou prezentaci. Zaroven zahaji jednani i s organy Evropske Unie. Strasbursky Vybor je presvedceny, ze soucasna situace v Ceske republice, kdy spravni organy a zejmena soudy v nebyvale velikem poctu pripadu porusuji jednak lidska prava a zakladni svobody a jednak komunitarni pravo EU, je jiz neudrzitelna.

S pozdravem

Dalibor Pech
mluvci
Strasburskeho Vyboru
www.strasbourg.cz

----- Original Message -----

From: CLAMER Valerie
To: INFO@strasbourg.cz
Sent: Thursday, November 17, 2005 10:54 AM
Subject: Mr Hunault visit to the Czech republic - for the attention of Mr Pech

Dear Mr Pech,

I would like to inform you that Mr Hunault, PACE rapporteur, will undertake a visit to the Czech Republic on 30 November - 1st December 2005. In the framework of his programme, Mr Hunault would like to meet with some Czech NGOs. The Czech parliament is now preparing the programme of the visit of Mr Hunault. Mr Hunault is now planing to meet with NGOs on Thursday 1st December in the morning (8.30 - 10.30); the meeting will be held in a working room of the Czech parliament.

I remain at your disposal for any further information.
Yours sincerely,

Valérie Clamer

Committee on Legal Affairs and Human Rights
Secretariat of the Parliamentary Assembly
Council of Europe
tél. (33) 388 41 21 06
valerie.clamer@coe.int


Michel Hunault

rapporteur de l´Assamblée parlementaire du Conseil d´Europe

Monsieur Hunault,

ŕ janvier de cette année, nous avons passé ŕ Vous des graves accusations du juge Karel Jungwiert et des travailleurs du Bureau tchčque du Cour européenne des Droits de l´Homme. Ces gens interviennent dans des dossier (des requętes) d´une façon, qui est en contradiction avec la Convention et avec rčglemet de service du Cour européenne des Droits de l´Homme. De cette façon, ces gens refusent la justice pour des citoyens tchčques.

Vous avez promis ŕ nous, que Vous présenteriez nos accusations au Comité des affaires juridiques et des Droits de l´Homme, mais Vous n´avez pas rempli votre promesse. Selon nos informations, Vous n´avez pas informé ce Comité. Parce que Vous n´ ętes pas capable de remplir une promesse, nous sommes convainçus, que notre rencontre ne peut pas aider l´intęrét de la justice. Nous regretons, que notre rencontre serait inutile.

Veuillez agréer l´expression de mes sentiments distingués

Dalibor Pech
Strasbourg Comitte


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor:
BazMyslik | Počet komentářů: 175 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.