phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně došlo poštou

* Volby 2006.

Vydáno dne 23. 04. 2006 (4313 přečtení)

Dnešní způsob vládnutí je založen na tom, která ze stran nejvíce ovlivní lidi předvolebními sliby.

Omyl pane Mareši! Předvolební sliby jsou jen tou maličkou třešničkou na dortu pečeném celé 4 roky před volbami! Dnešní způsob vládnutí je založen na precizně vypracované technologii ovládání občanů a to naprosto stejnými metodami, jako tomu bylo za totality před rokem 1989.

Volby.

Dnešní způsob vládnutí je založen na tom, která ze stran nejvíce ovlivní lidi předvolebními sliby. Lidé, kteří jsou unavení, nejsou schopni poznat co je pro ně a stát správné, a dají na sliby stran. Proto se stále opakuje to, co je vidět dennodenně na politické scéně. Ústavní činitelé si upevňují své pozice, aby nebyli napadnutelní a aby mohli to co oni chtějí. Ne to co potřebuje většina národa.

Omyl pane Mareši! Předvolební sliby jsou jen tou maličkou třešničkou na dortu pečeném celé 4 roky před volbami! Dnešní způsob vládnutí je založen na precizně vypracované technologii ovládání občanů a to naprosto stejnými metodami, jako tomu bylo za totality před rokem 1989. Současní politici, rekrutující se z drtivé většiny z řad komunistických exponentů totalitní doby a z menší části z řad naprostých bezcharakterních lidí, kteří bez nejmenších skrupulí osvědčenou technologii s radostí také převzali, pokračují v tom, co jediné umí. Ti z doby totality nic jiného neumějí, neměli ani možnost, ani potřebu se učit něco nového a staré psy také novým kouskům naučit nejde, jak je po staletí známo.

Celá technologie je založena na jednoduchém principu zastrašování a teroru. Před rokem 1989 to byl teror politicky společně s policejními metodami a dnes je politický kontext nahrazen ekonomickým. Nic jiného se od roku 1989 nezměnilo. Veškerá tak zvaná veřejná média jsou stále pod kontrolou úzké skupiny mocných lidí propojených s nejvyššími politickými kruhy a ani na této věci se po roce 1989 nic nezměnilo. Lži, zavádějící účelové informace, netrestání zločinů a politických machinací, nedotahování již provalených korupčních skandálů, to vše společně se záměrně vytvořenými špatnými zákony a s nefunkčními soudy, je jen a jen ono pověstné jablko, co nepadne nikdy daleko od rodného stromu! To vše je stále to samé, co bylo za totality před rokem 1989, jen se změnily názvy z komuistických na sociálnědemokratický, občanskodemokraticky a pod. Rozdíl je naprosto nulový ...

Pokud ještě máš člověče v hlavě mozek, není hlava vyplněná strachem o svou existenci, není mozek již příliš unaven a rezignoval, zapřemýšlej o těchto slovech.

Jakého člověka míníte pane Mareši? Nechápu. Pokud myslíte ono stádo ovcí, které čistě teoreticky by se mělo nazývat "občané", pak je mi líto. Zde žádný občan není. Neznám zemi, kde občané se chovají tak, jako tzv. občané v Česku :-( Opravdu nikde na světě! A mozek? Tak to na toto je naprosto stejná odpověď :-(

Žádná ze stran nemá právo vládnout, neboť každá hájí pouze své zájmy, bez ohledu na ostatní, s ohledem na sebe, své rodiny a blízké a své příjmy.

Právo má vládnout pouze zdravý lidský rozum. My přeci víme, že 1+1=2. Proč nám tedy stále politici tvrdí, že 1+1=-1? Jen s takovýmto výsledkem mohou zdůvodnit výše daňových a jiných odvodů do státní pokladny. Jen tak si mohou zvyšovat své příjmy. Jen tak mohou lidi klamat a podvádět.

Opět velký omyl pane Mareši. Právo vládnout má každý, kdo je mocnější a silnější a komu to "většina" dovolí. To je zákon přírody. Pokud zde vládně někdo špatný, pak to je správně. Správně to je proto, že všichni to tak chtějí! Nemůžete zpochybnit skutečnost, že kdyby to takto většina nechtěla, že by to zůstalo jak to je. Když se někomu něco nelíbí, tak by přece proti tomu něco udělal, ne?  Všem se to tak zamlouvá, protože nikdo nic proti tomu nedělá a tak je vše v naprostém pořádku! Všichni to tak chtějí.

Myslíte, že správný hospodář by krmil krávu, když z ní není mléko, maso,či jiný užitek? Toto by neučinil žádný dobrý hospodář. Zvláště když z krávy není užitek a náklady na krávu jsou čím dále větší a větší, protože kráva je mlsnější a mlsnější.

Jsme my správní hospodáři? Zde si musíme přiznat, že opak je pravdou. Že situace dnes je obrácená. Že  politici, jejich rodiny, blízcí, ale i lidé, kteří ekonomicky podporují naše politiky, úplatky, dary a jinými prostředky, žijí nad poměry, zatímco většina národa sklouzává blíže bídě.

Blíží se volby a ty člověče se zamysli koho budeš volit. Zamysli se nad svým životem, životem své rodiny a svých blízkých. Je spokojen jen ten, který profituje z druhých. Nenajdeme v tomto blízkost feudalizmu, či otrokářství? To my chceme?

Možná si řekneš, že by bylo nejlepší vzít vidle sudlice a motyky, a všechny příživníky vyhnat. Jenomže přijdou další. Proč? protože většina nezná správnou cestu. Protože zlo plodí opět zlo.

Proto všichni, kteří mají právo a mohou volit, nechť se zamyslí, která ze stran má ten nejbližší program,který hájí co nejširší okruh lidí v naší společnosti.

Nyní vám řeknu svůj vlastní názor. Žádná ze stran nemá takový program, který by odpovídal tomu, co  společnost potřebuje. Spíše naopak ... Proto se musíme podívat, který program nejméně škodí. A to je z mého pohledu program ČSSD. Navíc v této straně je záruka v panu Paroubkovi a panu Rathovi, kteří sice nejsou v oblibě, neboť nebojácně prosazují to, co je nepopulární, zvláště u lidí, kteří na státu profitují, aby mohly žít mnohem lépe než většina národa. Tito lidé jsou i schopni naslouchat lidem, a proto pokud ČSSD vyhraje volby, a bude zájem ze strany občanů ke komunikaci, je reálná šance jak vše napravit.

Tak toto je ten nejfatálněší omyl pane Mareši, jež jste v tomto elaborátu dokázal vypotit :-( Váš pohled je hodně směšný, naprosto hloupý, naprosto zcestný a absolutně pomýlený. Neznám Vás, ale musíte být starší, odhaduji tak 46 ÷ 70 let. Komu bylo v roce 1989 30 let a méně, by takovou pitomost nemohl nikdy napsat, pokud by měl všech pět pohromadě :-( Ani ČSSD, ani ODS, ani KDU-ČSL nemohou a nikdy nebudou žádným menším zlem, ani jedna z těchto stran! Všichni jsou stejní, všichni to dělají špatně, jen každá z těchto tří stran má jiné priority. Stát ani jedna nevede dobře, rozkrádají naprosto stejně, oblbují také naprosto stejně a ani jedné straně nejde o to, co potřebuje občan. Rozdíl je jen v tom, že každá z těchto tří stran se snaží na oko zavděčit  určité skupině obyvatelstva, kdy ČSSD sází na větší skupinu chudých a neschopných obyčejných lidí, jejich primitivita a IQ je hodně podprůměrné. ODS sází zase na skupinu s vyšším IQ rádoby podnikatelů, kde teoreticky tato s penězi v ruce může být ku pomoci. A KDU-ČSL paběrkuje mezi těmito dvěma skupinami obyvatelstva a zbývá tak málo, že co nevidět jako politická strana zanikne.

A je co napravovat. Od takzvaném převratu se nadělalo plno chyb, Bylo rozkraden majetek České republiky a tento stav stále trvá, jsou znovu a znovu vymýšleny nesmyslné zákony, který postrádají naprostou logiku a hájí pouze mocné.

Člověče zapřemýšlej. Jde o naši budoucnost. Jde o budoucnost našich dětí.

Ano. Přemýšlej člověče a hlavně premýšlej sám nad sebou! Zamysli se nad tím, jak jsi se choval před rokem 1989 a přiznej si konečně realitu. Realitu toho, že za zdejší stav nemůže hrstka sotva 10% tehdejšího obyvatelstva, jež byla členy KSČ a Národní fronty.  Zamysli se a hlavně si konečně přiznej, že výmluvy typu: "Chodil jsem do ROH, protože tam chodili všichni." , "Zvedal jsem ruku na schůzích, protože vlastně o nic nešlo a zvedali ji všichni" , "Dělal jsem to proto, abych měl práci a mohl dělat co umím" , "Dělal jsem to proto, aby moje děti se dostaly do škol" , "Dělal jsem to proto, abych měl klid a abych mohl na dovolenou do Bulharska" .

Přemýšlej člověče a konečně si již přiznej, že ne těch 10% lidí tehdejší rapubliky z KSČ, ale ty jsi byl tvůrcem a umožňovatelem toho, co KSČ si usmyslela a prosazovala. Ty jsi svým rezignovaným a hnusným postojem toto vše umožňoval, nikdo jiný !!! Ty jsi "našim" dětem od roku 1948 do teď vytvořil co zde je a na nikoho jiného to nesváděj !!! Až dokážeš si toto uvědomit , také přiznat a veřejně se k tomu nahlas přihlásit, pak možná bude naděje změnit stav věcí veřejných v Česku a od tohoto uvedomění a přiznání je velká šance, že pak od tohoto okamžiku za 20 let se zde situace změní na normální standardní občanskou společnost, která nás obklopuje především ze západní části naší republiky. Dokud toto neučiníš, budeš žít ve sračkách jaké zde jsou, ale to jsou tvoje vlastní sračky, na nikoho to nesváděj ...

Dne 22.4.2006, zpracoval:
Stanislav Mareš

Dubá Nedamov 16

472 01 Doksy

mob:+420 731510221

e-mail: s.mares@atlas.cz

Dne 23.4.2006 doplnil:
BazMyslik

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 249 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.