phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně došlo poštou

* Profesura habaďura? John Bok? Martin Vadas? Jiří Pallas?

Vydáno dne 25. 03. 2007 (10051 přečtení)

Zajímavá polemika a názory několika lidí, kteří se aktivně angažují proti zvěrstvům páchanými Státními zástupci, Policií a Soudy Česka.

From: Martin Vadas [mailto:martin.vadas@volny.cz]
Vážený a milý Johne,

 

kladeš vážné otázky nám všem „adresantům a adresantkám“  Tvého dopisu i „přátelům“, ale odpovídat musíme (nejen na Tvé otázky, ale vždy) jen každý sám za sebe. Cítím se tedy být jedním z adresátů a snad i oslovených přátel.

Věřím, že Ti prof.Janouch odpoví sám za sebe, kde kdy byl a co dělal, či nedělal. . . 

Jestliže Janouch říká, že případ, pro který on tak horuje a agituje, je největší ostudou či hanbou naších novodobých dějin“, tak jen docela obyčejně lidsky přehání. Nechci snižovat utrpení dvou a půl roku, které MUDr.Uzunoglu trávil ve vazbě, zatímco my ostatní jsme se těšili z nedávno nabytých svobod. Nemyslím, že prof.Janouch by chtěl kohokoliv urážet(?). Upozorňuje na jeden případ ve smyslu pars pro toto.

Kdyby ses zajímal o individuální motivace, každého z těch, kteří se symbolicky připojili k hladovce MUDr.Uzunoglu, zjistil bys, že nejen on sám, ale i např. já, Claudie Nikolajenková a další jsme hladověli proto, abychom upozornili představitele tohoto státu na obecný rozklad a neřád v policii a justici, kde případ dva a půl roku vazebně a celkem více než dvanáct let trestně stíhaného MUDr.Uzunoglu je „jen“ jedním z příkladů nefunkčnosti celého polistopadového systému trestního řízení! Tyto křivdy se nás dotýkají o to víc, protože bychom se rádi jako občané identifikovali s demokratickým státem, proto jeho lapsy vnímáme ještě citlivěji, než ty předlistopadové, kdy stát byl „jejich“.

 

Sám musím říci, při vědomí Tvých zásluh a Tvého úsilí o prosvětlování mnoha zdejších příkoří (v minulosti jsme se s několika dnešními hladovkáři s podobnou motivací symbolicky připojili i ke Tvé hladovce), že nelze vyčítat a snižovat upřímné úsilí jiných o zastání se a poukázání na nespravedlivé pronásledování MUDr.Yekty Uzunoglu jen proto, že někteří z nás symbolicky nehladověli vždy, když bylo třeba. Pro mnoho z nás – symbolicky řetězově dnes hladovějících - je tento krok spojený i se zdravotními riziky a každý akt solidarity je hoden úcty a nikoliv výčitek. Rozhodnutí zúčastnit se řetězové hladovky je výsostným rozhodnutím každého individua.

 

Stejně tak nesouhlasím s dehonestacemi účastníků hlavního líčení z řad veřejnosti a právních zástupců MUDr.Uzunoglu, které vytrvale šíří Tvůj blízký spolupracovník pan Jemelík. Byl jsem přítomen hlavnímu líčení jen jeden den loni na podzim, ale z jeho průběhu jsem nenabyl dojmu, že by předseda senátu usiloval o zjištění relevantních skutečností a MUDr.Uzunoglu byl krácen na svém právu obviněného velmi podobně jako Vladimír Hučín, jehož martyrium v Přerově a jinde jsme společně sledovali několik roků.

Život, nespravedlnost, bolesti a strasti každé z Tebou jmenovaných i nejmenovaných obětí českého právního a policejních neřádů má nezměřitelnou „cenu“ individuální a nemá žádného smyslu ji porovnávat s utrpením jiného.

 

Nechme příležitost těm, kteří v době nejkrutějších justičních zločinů byli členy té strany, která páchala největší zvěrstva. Nechápejme jejich dnešní oprávněné snahy o nápravu, jako zlehčování nespravedlností, jež jsou páchána dnes a každodenně na obětech současných justičních zločinů, ale přejme i jim příležitost, jít cestou pokání. . .

 

Zdravím a přeji vše dobré

 

Martin Vadas

 

Pro Tvoji informaci:

Připojuji se k řetězové hladovce MUDr.Yekty Uzunoglu:

Autor: M.V. Datum: 15.03.2007 13:49

U jednoho soudního líčení s MUDr. Yektou Uzunoglu v roce 2006 jsem byl, odešel jsem s otřesným zážitkem svědčícím o ochotě justice mlátit prázdnou slámu a záměrně nesměřovat k postižení skutečných viníků.

Připojuji se k řetězové hladovce MUDr.Yekty Uzunoglu na protest proti bezprecedentnímu bezpráví v jeho dvanáctiletému martyriu s českými orgány činnými v trestním řízení a na protest proti svévoli české justice a policie.

Přísnou hladovku budu držet zítra v pátek 16.3.2007 od 00,00 hod. do 24,00 hod.

 

Zdravím

Martin Vadas

filmový a televizní dokumentarista a režisér

 

-----Original Message-----
From: John Bok [mailto:john.bok@spoleksalamoun.com]

Vážené adresantky, vážení adresanti,

přátelé,

 

má otázka zní, kde byl pan soudruh Janouch a jiní obránci „lidských“ práv a psedudohladovkáři v době, kdy jich bylo zapotřebí při obraně člověka, který  v době totality byl politicky pronásledován a vězněn. Nechtělo se jim snad proto, že Hučín nenačuchnul levičáctvím nebo proto, že poukazoval na skutečnou příčinu marasmu politických „elit“ a dovolil si poukázat na skutečnost, že někteří bývalí disidenti našli společnou řeč s bývalými estébáky a bolševickou svoločí.

Kde jsou, když jsou pošlapávaná lidská, občanská a právní práva naších nemedializovaných spoluobčanů zhovadilými policisty, státními zástupci a soudci. Oč větší cenu má život, práva, svoboda a důstojnost pana doktora Uzunogla, než Adeli Rajdlové, pana Smilovského, pani Kubínové, matky a synů Severinových, pana Hlávky a nespočtu dalších naších spoluobčanů. Jestliže Janouch říká, že případ,pro který on tak horuje a agituje, je největší ostudou či hanbou naších novodobých dějin, pak tím uráží a snižuje hrůzu a oběť všech odsouzených,umučených a  popravených v době totality. Takovou zhuvěřilost může vyslovit nestoudný ignorant a ten, který v době nejkrutějších justičních zločinů byl členem té strany, která ta zvěrstva páchala. Zlehčuje tím také nespravedlnost, jenž je páchaná dnes a každodenně na obětech současných justičních zločinů.

Opatrujte se.

John Bok

Profesura habaďura? http://jiri.pallas.sblog.cz/2007/03/23/456

Kdopak nám to radí jak zacházet s atomem?
Voda ve Vltavě již mnohokrát stoupla a klesla od doby, kdy jsem se snažil upozornit na podivnosti kolem Nadace Charty 77 a jejího dnešního majitele(*) - Františka Janoucha. Nikoho to tehdá nezajímalo, někdo to považoval za kočkováníse emigrantů a dnešní novinářská hvězda, kamarád Karel Hvížďala mi dokonce z titulu vedoucího redaktora tehdejší Mladé Fronty Dnes řekl památnou větu, za kterou by mu měla být odebrána novinářská legitimace: "Ty vole, když tu nadaci podporujeme, tak ji přece nemůžeme kritizovat".
Mluvčí Charty se těsně po devadesátém snažily (dámy) o kontrolu nadace, ale Janouch si do toho od Chartistů mluvit nenechal -viz ZDE. Pouze dokument klikněte pro zvětšení:
 
   Mezi tím radil "profesor" jak dostavět Temelín, snažil se zesměšňovat zelené a teď si vybral tureckého či kurdského podnikatele jako oběť zrůdné české justice. Opět zblbl pár lidí z Charty 77 a zneužívá jméno Charty 77 k selektivnímu hájení podivného podnikatele(*). Z doby kdy jsem se snažil přijít na tajemství titulu F.J. mám dopis od jeho šéfa, který si po kliknutí můžete pročíst.Pokud se někde dočtete, že je František Janouch profesorem na Švédské královské akademii tak vězte, že akademie je soukromá nadace, která žádné profesury neuděluje. Pracuje pro ní mnoho profesorů, ale ti mají profesury ze svých institucí. Pokud do akademie zavoláte jako já, tak se dozvíte, že tam žádného Janoucha nevedou a ani nevedli. Pokud umíte hledat v odborných publikacích, zkuste si publikace F. Janoucha najít... A pokud znáte někoho z Řeže, zkuste se zeptat kdo tam byl za časů pana Janoucha předsedou komunistické strany...

(*) Ve Švédsku jsou dva druhy nadací - veřejně kontrolovatelné a soukromé.

(**) Patrně je kurdský podnikatel opravdu obětí něčí zvůle, ale nemusím být vševědoucí abych si nemohl dovolit pochybovat o okolnostech za kterých dostal stomilionovou zakázku od Škodovky. Jistě je v ČR spousta dalších postižených nešťastníků, po kterých ani pes neštěkne, natož bývalý prezident, a to ani se nemuseli frotýrovat s tunelářským podnikatelským světem.

Jiří Pallas, Švédsko

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 1103 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.