phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Aktuálně došlo poštou

* Stop islamizaci Evropy. Protest před parlamentem EU, 11. září 2007

Vydáno dne 20. 06. 2007 (3660 přečtení)

Evropané volají: „Nechceme tu šarí´u" a „Dost znamená dost". Připojte se k výzvě. Všechny evropské národy by v ní měly být zastoupeny. Pokud milujete svobodu, pokud milujete svoji zemi, přijďte 11. září 2007 (11. septembra 2007) před bruselské sídlo evropského parlamentu.

Stop islamizaci Evropy. Protest před parlamentem EU, 11. září 2007

Evropané volají: „Nechceme tu šarí´u" a „Dost znamená dost". Připojte se k výzvě. Všechny evropské národy by v ní měly být zastoupeny. Pokud milujete svobodu, pokud milujete svoji zemi, přijďte 11. září 2007 (11. septembra 2007) před bruselské sídlo evropského parlamentu.

Povzbuzujeme další, aby utvářeli podobné skupiny ve svých vlastních zemích. Hledáme lidi a sdružení ze všech evropských zemí, kteří pomohou organizovat spolupráci ve své vlastní zemi. Potřebujeme bloggery, aby nám pomohli šířit zprávy. Musíme začít nyní.

Zahraniční organizace SIOE (Stop Islamization of Europe; Stop islamizaci Evropy) uspořádá 11. září 2007 před evropským parlamentem protestní demonstraci. SIOE je sdružení lidí napříč Evropou, které spojuje jednoduchý cíl – zabránit tomu, aby se islám stal dominantní politickou silou v Evropě. Sdružení tvoří lidé kolem dánské politické strany SIAD, která požaduje zastavení islamizace v Dánsku. Spolupracuje s anglickou iniciativou „No Sharia Here", která podporuje britské zákony a snaží se zastavit prorůstání zákona šarí´a do britské společnosti. SIOE se rozrůstá po celé Evropě a spolupracuje s podobně smýšlejícími skupinami.

Zastavte islamizaci Evropy! Toto jsou výkřiky vzdoru, které se začínají ozývat po celé Evropě. Lidé je adresují jak islamistům na evropském kontinentě, tak v cizích zemích, kteří se snaží uplatnit právo šarí´a nad evropskými občany.

Ale nejsou to jen muslimové, kteří se snaží o expanzi islámu po celé Evropě, kterým Evropané říkají „Dost!". Jsou to také naši politici, kteří nad snahou islamistů tajně prosadit šarí´u pouze přimhuřují oči.

Od většinové evropské populace se očekává, že se bude šarí´i držet - ať už se to týká stavebních regulací či pohřebních nařízení, která si muslimové vynucují.

Současné zákony navíc považují za zločin mluvit proti islámu, třebaže je to jen další totalitární politický systém.

Naše svoboda slova, kterou jsme před mnoha stoletími získali porážkou tyranských režimů v mnoha krvavých válkách, je nyní přenechána pouze muslimům, aby je chránila před možnou urážkou. Nikdo ale nemá právo nebýt urážen.

SIOE je celoevropské hnutí, které má za cíl nejen zastavit plíživou islamizaci Evropy, ale zvrátit ji. Prvním krokem takového obratu je pochod lidí z mnoha evropských zemí, kteří požadují, aby neislámské evropské národy zůstaly neislámskými a kteří chtějí zabránit pronikání šári´e na evropskou pevninu.

Anders Gravers (zakladatel SIOE Dánsko a lídr politické strany SIAD) k tomu řekl: „Nevěříme v koncept modernistických muslimů. Je očividné, že islám samotný stojí v opozici proti modernitě. Srdce sunnitského islámu, Saudská Arábie, a centrum šíitského islámu – Írán to dokazují; nikdo přece tyto země nemůže považovat za moderní. Přinejmenším, bavíme-li se o evropských hodnotách. Nyní v Dánsku nutí naše děti, aby jedli halal jídlo, aby se muslimští žáci necítili uraženi. Co přijde potom? Budou dánské ženy kamenovány k smrti za to, že byly znásilněné, jako se to děje v Íránu? Budou lidem uřezávány hlavy za to, když opustí islám, jako se to děje v Saudské Arábii? Ne. Nedovolíme, aby se Evropa stala obrovskou Saudskou Arábií či obrovským Íránem."

Dr. Udo Ulfkotte (zakladatel a prezident neziskové organizace „Pax Europa") řekl: „V Německu jednoznačně pociťujeme tlak islamizace. Německá policie a soudy jsou více tolerantní k muslimům než k nemuslimům. Jeden z nejvyšších německých soudů (Bundesgerichtshof) právě zlehčil trest pro islamisty, kteří otevřeně požadovali násilný džihád v Evropě. A co je nepřijatelné, někteří soudci více citují Korán než německé zákony. Polygamie, kdysi v Německu nelegální, je nyní povolena muslimským mužům, kteří dokonce mohou na své ženy žádat státní příspěvky.

Německý život se změnil, aby chránil muslimy. Jsou například odstraňovány křesťanské kříže v našich veřejných institucích, existují oddělené hodiny plavání pro muslimy ve veřejných školách, které nemuslimové platí ze svých daní.

Toto vše už bylo několikrát popsáno a označeno za pokrytectví, ale stale je to ze strany našich slabých politiků podporováno."

Stephen Gash (zakladatel SIOE Anglie) řekl: „Appeasement vůči islamistům je směšný. Od nemuslimů se očekává, že budou pohřbíváni tváří k Mekce a že budou na svých toaletách zády k ní, neboť hřbitovy a nové domovy musí přece respektovat muslimskou citlivost. Hračky ve tvaru prasete jsou zakázány a „křesťanská světla" musí být nyní nazývána „světly zimních slavností", tak aby muslimy nepohoršovala.

Žádné z těchto tísnivých opatření se nezvažovalo v době, kdy jedinou skupinou, která by mohla být vepřovým a křesťanskými Vánocemi uražena, byli židé.

Absurdně pak vyznívá, když má kritika islámu za následek obvinění z rasismu. Ano, vždy jsem považoval rasismus za nejnižší formu lidské hlouposti, ale islamofobii považuji za projev zdravého rozumu."

Charlotte Westergaard (členka výboru SIAD) říká: „Největší nebezpečí pochází od našich vlastních politiků, kteří hájí islámské hodnoty na úkor našich vlastních. Když to takto půjde dále, brzy budou všichni evropští nemuslimští obyvatelé platit muslimům daň (džizju), jako tomu bylo během vlády otomanského impéria. Politici samozřejmě věří, že z toho budou vyňati, dokud ovšem místní imám nezaklepe i na jejich dveře.

11. června 2007 (11. júna 2007)
Organizátoři demonstrace jsou: SIAD (Dánsko) sioe@siad.dk
No Sharia Here (Anglie) sioe.nsh@btinternet.com

.

Organizace demostrace

Nejčerstvejší informace organizace SIOE (Stop Islamization of Europe; Stop islamizaci Evropy). Prosím, ozvěte se, pokud chcete pomáhat zorganizovat protest ze strany vaší země. Po dlouhém procesu podávání žádosti spolupracujeme nyní s bruselskou policí na svolání demonstrace. Policie po nás požaduje, abychom jí poskytli následující informace:

  • Jména koordinátorů z každé jednotlivé země
  • Jména pořadatelů z každé země (jeden pořadatel na padesát účastníků demonstrace)
  • Způsob dopravy do Bruselu z každé země

Aby byla demonstrace formálně v pořádku, je z naší strany nutné tyto podrobnosti zajistit. Pokud se nám podaří předvést polici, že organizaci události perfektně zvládáme, pak nám nebudou činěny žádné překážky a můžeme se demonstrace v Bruselu bez problémů zúčastnit.

Policie je přirozeně zodpovědná za nezbytnou bezpečnost při konání akce. V zásadě máme svolení, pouze když se nám podaří dodržet všechny formality nastíněné výše.

Toto je tedy výzva pro všechny zainteresované skupiny. Máme zástupce ze Švédska, Norska, Německa a Velké Británie, i zájemce ze Švédska.

Pokud si přejete být zahrnuti do příprav této demonstrace, ať už jako koordinátor, pořadatel nebo zástupce tisku, kontaktujte nás na adrese sioe@siad.dk.

Na adresu můžete psát i tehdy, pokud se chcete akce jen zúčastnit, odkážeme Vás poté na patřičného národního koordinátora.

Prevzaté z:
www.eurabia.cz/ShowArticle.aspx?ArtId=1024 - informace
www.eurabia.cz/ShowArticle.aspx?ArtId=1041 - organizace
www.eurabia.cz/ShowArticle.aspx?ArtId=1043 - propagační video

Odkazy:
sioe.wordpress.com/brussels-demo-2007/
sioe.wordpress.com/2007/06/14/brussels-demo-update/
sioe.wordpress.com/


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 84 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.