phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 18. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Z pera dopisovatelů

* Násilné rozdělení a vyhlazení více jako 50 akademických a velkozemědělských rodin v ČSSR v letech 1964-1974

Vydáno dne 23. 02. 2008 (3509 přečtení)

V letech 1964-1974, na příkaz zločinecké komunisté StB, došlo k násilnému vyhlazování více jako 50 rodin v bývalém Československu, a k násilnému ukradení dětí bezprostředně po porodu v nemocnicích.

Poslanecká sněmovna ČR
Ústavně právní výbor
Marek Benda- předseda a všichni členové výboru
Sněmovní 4
118 01 Praha 1
01.02.2008

Věc:

  1. Násilné rozdělení a vyhlazení více jako 50 akademických a velkozemědělských rodin v ČSSR v letech 1964-1974, jejichž děti byly násilně ukradeny ihned po porodu v nemocnicích na příkaz StB.

  2. Podnět k návrhu na vypracování zákona o odškodnění postižených členů všech rodin.

  3. Podnět k zařazení těchto komunistických zločinů pod samostatnou skutkovou podstatu mezinárodního zločinu proti lidskosti (vyhlazování rodin).

V letech 1964-1974, na příkaz zločinecké komunisté StB, došlo k násilnému vyhlazování více jako 50 rodin v bývalém Československu, a k  násilnému ukradení dětí bezprostředně po porodu v nemocnicích. Poté konkrétní komunističtí funkcionáři a jejich přisluhovači, a konkrétní komunističtí soudci, organizovali spácháním úmyslného trestného činu zneužívání pravomoci veřejného činitele, tr.činu podvodu a dalšími tr.činy, nezákonné, podvodné, odnětí dětí k nezrušitelným adopcím do cizích rodin ke komunistické výchově.

Z komunistických soudců, kteří spáchali úmyslný trestný čin podvodu, tr. čin zneužívání pravomoci veřejného činitele, a podíleli se, na příkaz komunistické StB, na násilném rozdělování rodin nutno jmenovat např.:

JUDr. Bohumír Tichánek - Městský soud Brno (1967)
JUDr. Pavel Uhlíř - KS Brno (1969)zemřel
JUDr. Egon Weinberger - KS Brno(1969)zemřel
JUDr. Libuše Hladilová - KS Brno (1969) -zemřela
JUDr. Josef Holčapek - OS Gottwaldov-zemřel 1991
JUDr. Ferdinand Kaňa - OS UH.Hradiště (1966,1968), bytem Gottwaldov, zemřel 1994
JUDr. Aurel Žažo - OS Trnava- (1969).

Navrhuji, aby Ústavně právní výbor PS vypracoval návrh zákona o odškodnění všech členů postižených více jako 50 rodin, a aby inicioval zařazení těchto zločinů pod jurisdikci mezinárodního trestního soudu jako samostatnou skutkovou podstatu mezinárodního zločinu proti lidskosti (vyhlazování rodin).

Konkrétní listinné důkazy o brutálním vyhlazení rodiny Kořínkové z Prostějova, u. Šárka 22, původně bytem Brno, ul. Anenská 9, jsou doloženy v příloze návrhu na státní vyznamenání p. Jindřišky Kořínkové „in memoriam“ ze dne 28.01.2008, zaslané dne 28.01.2008 Podvýboru PS pro udělování SV.

V případě, že tito soudci, a další komunističtí funkcionáři, ještě žijí, jsou plně trestně odpovědni za spáchané trestné činy. Jejich nezákonné činy jsou zavrženíhodné.

Dne 14.07.2005 paní Jindřiška Kořínková zemřela. Začátkem roku 2005 p. Jindřiška Kořínková požádala o zveřejnění všech listin, které předložila.

Celoživotně trpěla ztrátou odcizených dětí, byla nelidsky pokořována.


Bezdůvodné, násilné odnětí jejích vlastních dětí a barbarské rozdělení její řádné rodiny, je brutálním a neomluvitelným zásahem do rodičovských práv s trvalými následky, a to jak do práv rodičů, tak všech jejích dětí.

Násilným, nezákonným rozdělením její vlastní rodiny, byla ve značné míře a na celý život, a vzhledem k délce a intenzitě nepříznivých následků, velmi závažně poškozena její dobrá pověst, čest, vážnost, lidská důstojnost a právo na dobré jméno.

Nelidský zásah a zločin proti lidskosti je spatřován též i v trvalém odloučení jejích dětí z řádné rodičovské péče a výchovy u svých rodičů, dále ve způsobené celoživotní nepopsatelné bolesti ze ztráty svých vlastních dětí, dále celoživotním citovým strádáním, ve zničení rodinných vztahů v původní rodině i v narušení rodinných vztahů v nových rodinách, nehorázným špiněním její dobré pověsti atd.

Neoprávněný zásah je spatřován dále i v tom, že jejím dětem bylo odejmuto právo na vyrůstání v rodinném prostředí svých vlastních rodičů, dále neoprávněně byl odňat kontakt, že jako rodiče nemohli své vlastní děti vidět jak vyrůstají, prospívají atd., nezákonný zásah je spatřován i v tom, že jejím násilím odňatým a ukradeným dětem, nikdy nebyla řečena pravda, v rodinách , kde nuceně vyrůstaly, dále, že jim bylo nezákonně změněno jméno a příjmení, a bylo vyhlazeno původní jméno předků, dále znemožněno dědění, a bylo riziko tragického manželství sourozenců, jako posledně v Londýně (manželství dvojčat) atd.

Násilné nezákonné odnětí jejích vlastních dětí, bez souhlasu rodičů a bez jediného právního či faktického důvodu, je zločinem proti lidskosti, neboť bezesporu šlo o jinou formu násilného vyhlazování rodin, a tyto zločiny komunistických soudců, kterými byly násilně rozděleny rodiny v bývalém Československu, musí náležet pod jurisdikci mezinárodního trestního soudu.


S pozdravem
Dr. M. Chovancová, LL.M.

Rozdělovník: - veřejné sdělovací prostředky
- dále vhodně

Příloha: Článek z Českého deníku ze dne 12.07.1994“ …na padesát případů nucených adopcí nepohodlných rodičů“ .

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Dr. Marta Chovancová | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.