phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 18. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Protiprávnosti a nechutnosti v ČR

* Parkovací zóny v Praze jsou nesporně v rozporu s Ústavou ČR!

Vydáno dne 26. 03. 2008 (3766 přečtení)

Ti, co vymysleli parkovací zóny v Praze prokazatelně porušují zákony - Ústavu ČR a ZLLP a měli by být nejspíš i trestně stíháni.

Ti, co vymysleli parkovací zóny v Praze nesporně a prokazatelně porušují zákony. Tímto opatřením dochází tím k diskriminaci jedné skupiny občanů s druhou, nejednají v zájmu občanů, ale amorálně svévolně, populisticky a pragmaticky konají jen v zájmu naplnění pokladniček radnic.

Problém s parkováním tímto opatřením nevyřešili, neřeší a ani vyřešit nemohou. Snížili tímto o něco málo jak tvrdí populisticky Blažek počet aut v centru Prahy, ale za cenu výrazného zhoršení podmínek pro řemeslnické firemy, dodavatelské firemy a pro mnoha dalších podnikatelů, kteří v centru Prahy mají působit.

Platícím rezidentům bydlícím v příslušných obvodech, kde jsou placené zóny parkování, roční poplatek ani omylem nezajišťuje, že mají zajištěné místo k zaparkování nedaleko svého bydliště, nemluvě o tom, že chtít peníze za "obecní pozemek", jež vybírá "soukromá společnost", ani ne radnice je amorální. Opravdu úžasné ...

Blažek podle Práva připustil, že opatření, které v Praze funguje už 11 let a nyní se jen rozšiřuje do dalších čtvrtí, mohlo vyvolat negativní reakce. Je však přesvědčen, že je to v této chvíli nejlepší řešení. "Pokud zná někdo jinou možnost, ať ji zveřejní," řekl Právu Blažek. Napadené nařízení podle něho není protiprávní, neboť jeho přijetí umožnil magistrátu zákon, který zmocňuje obce k přijetí různých omezení. Mimo jiné i možnost zřízení placených parkovacích zón.

Blažek se mýlí. Ústava říká jasně, že státní orgány a instituce smějí konat jen to, co je výslovně jim zákonem dovoleno! Vyhláška není zákon a nemůže jít nad rámec zákona!

Pokud Blažek myslí vážně svá slova
"Pokud zná někdo jinou možnost, ať ji zveřejní", pak je naprosto nekompetentní a měl by ihned odstoupit ze všech veřejných funkcí! Měl by si vzít dovolenou, vyzvednout si ze svého bankovního účtu peníze a navštívit Vídeň, Mnichov a další města západních zemí, aby se seznámil s tím, jak se to dělá a má dělat. Nejdříve se musí vybudovat parkovací prostory a tímto automobilistům "něco" nabídnout a pak je možné "za to" něco i chtít. Opačně to nejde a nefunguje, zvlášť když to "prvé" se vůbec nerealizovalo! Též by měl prostudovat ZLLP a Ústavu, aby získal právní vědomí.

[Akt. známka: 1,16 / Počet hlasů: 25] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 424 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.