phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 18. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Protiprávnosti a nechutnosti v ČR

* Odstranění masového zneužívání veřejných funkcí soudců a státních zástupců v ČR

Vydáno dne 27. 06. 2008 (5134 přečtení)

Odstranění masového zneužívání veřejných funkcí soudců a státních zástupců v ČR zločinně spolčených a organizovaných jako „soukromé justiční mafie“, které dovedou zařídit i nemožné, a nepodléhají žádné kontrole.

Paní a pan

Dr. E. Wagnerová, Dr. Lastovecká, Dr. Židlická, Dr. Janů, Dr. Formánková, Dr. P. Rychetský, Dr. Holländer, Dr. Duchoň, Dr. Mucha, Dr. Nykodým, Dr. Výborný, Dr. Balík, Dr. Kůrka, Dr. Güttler, Dr. Musil

Ústavní soud

Joštova 8

660 83 Brno 2 19.06.2008

Odstranění masového zneužívání veřejných funkcí soudců a státních zástupců v ČR zločinně spolčených a organizovaných jako „soukromé justiční mafie“, které dovedou zařídit i nemožné, a nepodléhají žádné kontrole.

Mgr. Marie Benešová má pravdu, když tvrdí, že v ČR existují justiční mafie a bratrstva, které dovedou zařídit i nemožné.

Konkrétních soudci a konkrétní státní zástupci své státem placené veřejné funkce zneužívají k prosazování zvůle „soukromé justiční mafie“, jejíž členové, jako pracovníci justičních složek v ČR, se fakticky stali absolutně nikým nekontrolovanými zaměstnanci v ČR, nikomu neodpovědnými a trestně nestíhatelnými ( i v případě spáchaných úmyslných trestných činů).

Podle článku 80 odst. 2 Ústavy ČR postavení a působnost státního zastupitelství stanoví zákon.Tedy nikoliv podzákonné normy jako jsou vyhlášky Ministerstva spravedlnosti ČR k provedení zákona o státním zastupitelství či dokonce pochybný pokyn NSZ ČR č. 12/2003, který jako protiústavní vymyslela Mgr. Marie Benešová. Uvedené podzákonné normy jsou v ČR protiústavní.

V ČR doposud neexistují k zákonům prováděcí zákony, jako např. v BRD. Pochybné podzákonné normy jsou nadřazovány nad zákon.

Mafiánské praktiky v masovém měřítku konkrétních soudců a konkrétních státních zástupců v ČR umožňuje i to, že v českém trestním zákoně, který byl dokonce cca 50 x novelizován, není dodnes zakotven trestný čin, jako je například zakotven v německém trestním zákoně v § 331 odstavce dva STGB, kde je zákonem stanoveno: „Soudce nebo rozhodce, který požaduje nějakou výhodu nebo od jiné třetí osoby si nechá slíbit nebo přijme protiplnění za účelem ovlivnění jeho soudcovského rozhodnutí bude potrestán odnětím svobody až na pět let nebo peněžitým trestem“.

Tuto skutkovou podstatu trestného činu je zásadně nutné a nevyhnutelné doplnit do českého trestního zákona, aby se zabránilo rozšiřování děsivé korupce a politickému a jinému ovlivňování soudců a státních zástupců v České republice, kteří si dělají libovolně co chtějí, a v placené pracovní době, která má podle Ústavy sloužit ke tvorbě spravedlivých rozhodnutí ( konkrétní soudci a konkrétní státní zástupci) páchají trestné činy. Jednotlivá jména mohou být kdykoliv uvedena.

Státní zastupitelství v ČR se stala místy koordinovaného organizovaného zločinu.

Na organizovaný zločin jsou napojeny oddělení MS ČR personální, dohledu a odškodňování.

Dr. M. Chovancová, LL.M.

Rozdělovník: ČTK, ČT, MF Dnes,

PS ČR, Senát ČR, zahraniční média


[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 20] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Dr. Marta Chovancová | Počet komentářů: 638 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.