phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 18. 05. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  KvÄ›ten  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Protiprávnosti a nechutnosti v ČR

* "Dějiny Jaroslava Šabaty" v ČT 2 - 3.9.2008 ve 23:10

Vydáno dne 03. 09. 2008 (4009 přečtení)

Jak může veřejnoprávní televize ČR produkovat a vysílat 1,5 hodinový pořad "Dějiny Jaroslava Šabaty" o bývalém členu akčního výboru, prověrkové komise, komunistickém ideologovi a vysokém stranickém funkcionáři Komunistické strany padesátých let Šabatovi po roce 1989 ???

Jak může veřejnoprávní televize ČR produkovat a vysílat 1,5 hodinový pořad "Dějiny Jaroslava Šabaty" o bývalém členu akčního výboru, prověrkové komise, komunistickém ideologovi a vysokém stranickém funkcionáři Komunistické strany padesátých let Šabatovi po roce 1989 ???

Je už konečně načase, aby přestala glorifikace osmašedesátníků (a nejen těch) jako nositelů demokratických principů. Byli to a jak se můžeme denně přesvědčovat i nadále jsou - zatvrzelí komunisté a jejich odchovanci, prezentující se shodně, ať se jmenují Dubček, Jičínský, Kantůrek, Mečiar, Rychetský, Komárek, Pithart, Šabata či jinak. Svou přítomností ve veřejném životě jdou příkladem a jsou zázemím všem níže postaveným rozkladným elementům v jejich partyzánských akcích. Tato mafiánská klika brzdí všechno, co vede k odstranění křivd z nesmyslného dědictví po bývalém režimu. Potíže při uskutečňování dnešních reforem přisuzují reformátorům, ač dobře vědí, že pravou příčinou je politická a ekonomická stupidita bolševické ideologie a komunistických kádrů setrvávajících dosud a stále na řídících místech současného politického života v ČR.

Takové odborníky s komunistickou průpravou politickou a ekonomickou může nahradit kdokoliv s průměrnou inteligencí a vzděláním a nenadělá tolik škod, co tito odborníci starého řádu. Bohužel, místo toho aby byli tito členové Komunistické strany souzeni, byla jim zakázána veškerá činnost ve státních funkcích, sedí tito stále jak žáby na prameni a děsivé škody vidíme 18 let každý den. A občané ČR opět a stále drží hubu a krok, neschopni si uspořádat svá občanská práva, zákonnost, pořádek a morálku ... Chucpe!

Dovolil bych si připomenout citát z mezinárodního práva, vydaný OSN v roce 1950 (cituji volně): "Každý, kdo vstoupí dobrovolně do organizace, která se svojí ideologií i její realizací podílí na genocidě, dobrovolně ji podporuje členskými příspěvky, ztotožňuje se s její ideologií, s náplní její práce a způsobem její práce, potom je-li svéprávný, je spoluzodpovědný za činnost této organizace. Míru zodpovědnosti musí posoudit nezávislý soud". Mezinárodní právo nehovoří o žádné mladické nerozvážnosti, nehovoří o žádných jiných výmluvách. Zločin je zločinem a vražda vraždou vždy. Podle zákona ani neznalost zákona nikoho neomlouvá.

[Akt. známka: 3,91 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Svobodný občan | Počet komentářů: 556 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.