phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 23. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Z pera dopisovatelů

* Koho volit?

Vydáno dne 13. 05. 2010 (4032 přečtení)

Pro ty, kdo dosud volili tzv. "menší zlo", ale zjistili, že volit zlo, a menší nebo větší, k ničemu dobrému nevede, ale také vědí, že nejít volit, je vlastně totéž jako volit (tiše schvalovat) zlo. Ani jeden z těchto postojů není důstojný dospělého a zodpovědného člověka, který přece nemůže připustit, aby mu jednou jeho děti a vnuci vyčetli, že nic nedělal, když se rozhodovalo o jejich budoucnosti.

Vážené dámy a pánové, přátelé!

Klub angažovaných nestraníků, jehož jsem zakladatelem a dlouholetým členem, v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny nekandiduje samostatně. Ústřední rada našeho Klubu vloni v létě rozhodla, že KAN se předčasných sněmovních voleb na podzim 2009 nezúčastní.

Předčasné volby se neuskutečnili a v roce 2010 přibývalo těch, kdo žádali KAN, aby dal alespoň své doporučení, koho by příznivci našeho Klubu v nadcházejících sněmovních volbách měli volit. Poté, kdy bylo zřejmé, že KAN nemůže dát doporučení žádné z parlamentních stran, ani nově vzniklým TOP09 či Věcem veřejným, dostal KAN nabídku na volební spolupráci jednak od Konzervativní strany jednak od strany Občané.cz, jejíž kandidátky se rozhodlo podpořit i sdružení mimoparlamentních stran, jehož je KAN součástí. Ústřední rada KAN po prostudování jejich volebních programů a na základě znalosti jejich představitelů rozhodla, že tyto strany může KAN ve volbách doporučit svým příznivcům, a proto schválila, aby členové KAN byli na jejich kandidátkách zařazeni. Tak se stalo, že jako předseda KAN kandiduji (na pražské kandidátce ke sněmovním volbám 2010) za stranu OBČANÉ.CZ. Vedlo mne k tomu několik důvodů.

Strana Občané.cz vznikla v dubnu 2009 z potřeby vytvořit politický subjekt pro ty, kdo nevědí, koho ve sněmovních volbách jít volit. Pro ty, kdo dosud volili tzv. "menší zlo", ale zjistili, že volit zlo, a menší nebo větší, k ničemu dobrému nevede, ale také vědí, že nejít volit, je vlastně totéž jako volit (tiše schvalovat) zlo. Ani jeden z těchto postojů není důstojný dospělého a zodpovědného člověka, který přece nemůže připustit, aby mu jednou jeho děti a vnuci vyčetli, že nic nedělal, když se rozhodovalo o jejich budoucnosti.

Že připustil, aby veřejné peníze byly rozkrádány či rozhazovány, a tím dopustil, aby se příští generace topily v dluzích nebo musely emigrovat.

Zakladatelé Občanů.cz vzali podle mne tento problém za správný konec.

Vytvořili jádro své strany z osobností, které něco v životě dokázaly i bez toho, že by k tomu potřebovali poslanecký či senátorský mandát. Správně zhodnotili, co je hlavní příčinou naší nejen ekonomické ale i vážné politické krize, a zpracovali neideologický volební program.

Nehledali přehnaně štědré sponzory, aby jim nemuseli být zavázaní tak, jako je tomu u jiných nových stran, ale vsadili na moderní, ale nenákladný, způsob propagace. Můžete jim pomoci - jít je volit nebo alespoň rozeslat informaci o straně Občané.cz svým známým a přátelům. To vše za předpokladu, že Vás tento projekt a volební program osloví. Na kandidátkách, podaných ve všech krajích, jsou v čele úspěšné osobnosti, které nevstupují do politiky proto, aby si z ní udělaly výnosný byznys.

Bližší včetně programu a Občanských novin najdete na stránkách www.obcanecz.cz

Vítejte mezi příznivci nové občanské politiky a děkuji za Váš zájem

Váš Ing. Pavel Holba, CSc. KAN (www.kan.cz) 12.05.2010

P.S.
Pro zájemce ještě dvě adresy:

http://www.obcanecislojedna.cz/
http://www.youtube.com/obcanecz#p/u/1/ZT3KRzf5Zj0[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 3448 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.